معرفی شرکت

بعد از چند دهه فعالیت در تولید رادیاتورهای خودرو، به دلیل عدم تولید استاندارد رادیاتورهای آلومینیوم بریزینگ فشار قوی موسوم به میل بار پلیت (PFHE) در داخل کشور، بر آن شدیم تا با تولید این محصول به صورت تخصصی مطابق استانداردهای جهانی و با بهره گیری از تجارب قبلی و مشارکت فنی و سرمایه گذاری یک شریک خارجی، گامی هرچند کوچک در مسیر خود کفایی و رفع وابستگی به واردات این قطعه مهم مورد مصرف در صنایع مختلف بر داشته باشیم. امید است با ارائه به موقع محصولات با کیفیت به مشتریان خود رضایت ایشان را برآورده ساخته و زمینه توسعه این صنعت را بیش از پیش در کشور فراهم آوریم.

شرکت آلتون کالا پویا در سال 1394 تاسیس و پس از اخذ جواز تاسیس تولید مبدلهای حرارتی، اقدامات لازم برای طراحی، ساخت، و تجهیز کارخانه خود در شهرک صنعتی اشتهارد را آغاز نمود. کارخانه آلکا در زمینی به مساحت 7200 متر مربع و با سرمایه گذاری مشترک داخلی و خارجی بنا شده و قادر است در فاز اول سالانه 400 و در فاز دوم 1000 تن محصول تولید نماید.

تجهیزات خط تولید از کمپانی های صاحب نام آلمانی و ژاپنی تامین گردید که به دلیل تحریم های تکنولوژی از طریق کشور ثالث وارد کشور شده و برای اولین بار در ایران نصب و راه اندازی گردیده است.

شرکت آلکا محصولات خود را در حوزه مبدلهای حرارتی صنعتی از نوع آلومینیومی فشار قوی موسوم به میل بار پلیت (PFHE) از ابتدای سال 1396 با برند ALCA وارد بازار نموده است.

ماموریت

ماموریت ما تولید مبدلهای حرارتی صنعتی و ایجاد آرامش خاطر برای مشتریان جهانی خود در خصوص تبادل حرارت می باشد.

چشم انداز

چشم انداز ما رفع نیاز صنایع مختلف به واردات مبدلهای حرارتی آلومینیومی میل بار پلیتی (PFHE) تا سال 1400 از طریق تولید تخصصی و چابک این کالا با کیفیت جهانی می باشد.

ارزش های سازمانی

ما در آلکا با صداقت و قانون مداری تلاش می کنیم محصولات و خدمات خود را بموقع و با کیفیتی بالاتر از انتظار مشتری با احترام تحویل دهیم. رعایت اصول ایمنی و زیست محیطی توام با بهره وری در استفاده از منابع سر لوحه کار ما می باشد و برای خلاقیت، کار تیمی و کرامت انسانی ارزش بالایی قائل هستیم.