Oil cooler unit

یونیت های سرد کننده روغن

یونیت های خنک کننده روغن (اویل کولر) در کلیه ماشین آلاتی که به نوعی نیاز به خنک کردن روغن دارند قابل استفاده می باشد. یونیت های خنک کننده روغن آلکا در ابعاد و ظرفیت های خنک کنندگی مختلف مطابق جدول زیر طراحی و تولید شده اند. برای انتخاب مدل مناسب لازم است از بار حرارتی سیستم که باید توسط رادیاتور روغن دفع شود اطلاع داشته باشیم. برای این منظور می توان از دو ربات که در صفحه “محاسبات بار حراراتی” این وبسایت پیش بینی شده است استفاده نمود.
رادیاتور روغن گرمای روغن را از طریق هوای مکیده شده توسط فن از سطح رادیاتور به هوای محیط منتقل می کند. جریان روغن و نیز حرکت پروانه فن می تواند توسط ترموستاتی که از دمای روغن سیستم فرمان می گیرد در زمان های مناسب قطع و وصل شود. دبی عبور روغن بهتر است مطابق جدول زیر باشد بنابراین لازم است تا پس از برآورد توان حرارتی مورد نیاز برای خنک کاری، مدل محصول را انتخاب و متعاقباً پمپی که بتواند دبی مشخص شده در جدول زیر را فراهم کند در سیستم نصب نمائید.
نکته مهمی که لازم است در خنک کاری هر سیالی توسط هوای محیط در نظر گرفته شود این است که نباید انتظار داشت که سیال خروجی از رادیاتور هوا خنک به اندازه و یا کمتر از دمای محیط خنک شود. عموماً در رادیاتورهایی که با هوای محیط خنک می شوند می توان انتظار داشت که سیال خروجی تا دمای حدود ۷ الی ۱۰ درجه بالاتر از دمای محیط خنک شود.

دانلود لیست محصولات در قالب PDF

برای اطلاع از لیست قیمت ها لطفا با همکاران ما تماس حاصل فرمائید.